Naše nabídka je široká a určitě si vyberete z našich služeb

V našem týmu jsou lidé, kteří pracují nebo pracovali v médiích ( rádio, televize ), moderátoři, animátoři, fotografové a kameramani. Pořádáním párty se věnujeme od roku 1990 a nabízíme vždy profesionální přístup a také profesionální úroveň našich služeb. Naše služby nabízíme i v cizích jazycích a pravidelně v zahraničí i párty pořádáme. Naše akce nabízí kompletní služby. Od moderování až po herecké a hudební vystoupení..

Svatební párty 

Svatba patří mezi nejdůležitější chvíle ve vašem životě. Svatbu dlouho plánujete a těšíte se na ni a určitě chcete, aby byla dokonalá po všech stránkách. A k dobré svatební párty patří i dobrá hudba. Svatba je váš velký den, který si zaslouží víc než pouhý průměr. PRIMA PÁRTY Vám nabízí profesionální DJ, kteří pravidelně hrají na svatbách po celé ČR a mají dlouholeté zkušenosti s věkově různorodým publikem a různými typy akcí – plesy, svatby, firemní akce. Samozřejmostí je velký hudební archív, dobrý zvuk a také světelná aparatura. Čeká Vás kultivovaný mluvený projev a schopnost improvizovat, smysl pro humor a na každé párty i překvapení. Svatební párty s PRIMA PÁRTY  je to správné vykročení do Vašeho novomanželského života !!

Taneční a Oldies párty a vystoupení umělců

Největší hity 80. a 90. let minulého století a večer těch největších hitů, to je ta správná OLDIES párty pro Váš klub, kulturní dům nebo firemní párty, večírek. 

Tyto párty patří mezi nejžádanější a rozhodně se budete bavit. V rámci večera je možnost vystoupení různých hostů / DJ´s nebo interpretů např. ICE MC, Haddaway, 2 UNLIMITED a další.. /

Taneční párty s večerem současných hitů, párty ve stylu club music, house music a dalších stylů, to je ta správná párty pro všechny milovníky taneční muziky. Nabízíme kompletní párty včetně ozvučení a světelné show, případně vystoupení našich DJ ve Vašem klubu nebo na Vaší párty.

Zajistíme i samotné vystoupení, koncert, divadelní představení a další akce..

Městské slavnosti a oslavy a kulturní akce

Pořádáte tradiční slavnost ve Vaši obci či městě? Chcete zajistit hladký průběh dne moderátorem? Vzhledem ke zkušenostem s téměř všemi druhy těchto akcí Vám můžeme nabídnout profesionální nejen moderování a průvodní slovo podle Vašich požadavků.

Pomůžeme Vám sestavit program akce včetně zajištění ozvučení, umělců a dalších služeb. Naši moderátoři z TV a rádií jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti návštěvníků a klientů. Pravidelně zajišťujeme párty pro významné firmy z celé České republiky.

Dětské párty a oslavy

Dětské oslavy narozenin, dne dětí, mikulášská párty a další párty pro naše nejmenší od PRIMA PÁRTY  jsou zárukou dobré zábavy. Dětská oslava  nebo-li dětská párty může být opravdu nezapomenutelným zážitkem.

V rámci těchto párty nabízíme bohatý doprovodný program / klaun, balónky, kouzelník, malování na obličej /. V rámci našich párty můžeme uspořádat soutěž o dětskou SUPERSTAR.