Naše nabídka

Svatební párty

Svatba patří mezi nejdůležitější chvíle ve vašem životě. Svatbu dlouho plánujete a těšíte se na ni a určitě chcete, aby byla dokonalá po všech stránkách. A k dobré svatební párty patří i dobrá hudba. Svatba je váš velký den, který si zaslouží víc než pouhý průměr. PRIMA PÁRTY Vám nabízí profesionální DJ, kteří pravidelně hrají na svatbách po celé ČR a mají dlouholeté zkušenosti s věkově různorodým publikem a různými typy akcí - plesy, svatby, firemní akce. Samozřejmostí je velký hudební archív, dobrý zvuk a také světelná aparatura. Čeká Vás kultivovaný mluvený projev a schopnost improvizovat, smysl pro humor a na každé párty i překvapení. Nabízíme pomoc při organizování Vaší svatební párty a pomůžeme Vám i případně s Vaším svatebním programem. Svatební párty s PRIMA PÁRTY je to správné vykročení do Vašeho novomanželského života !!


Firemní párty - Taneční a Oldies párty

Největší hity 80. a 90. let minulého století a večer těch největších hitů, to je ta správná OLDIES párty pro Váš klub, kulturní dům nebo firemní párty, večírek. Tyto párty patří mezi nejžádanější a rozhodně se budete bavit. V rámci večera je možnost vystoupení různých hostů / DJ´s nebo kapely /. Taneční párty s večerem současných hitů, párty ve stylu club music, house music a dalších stylů, to je ta správná párty pro všechny milovníky taneční muziky. Nabízíme kompletní párty včetně ozvučení a světelné show, případně vystoupení našich DJ ve Vašem klubu nebo na Vaší párty.


Městské slavnosti a oslavy

Pořádáte tradiční slavnost ve Vaši obci či městě? Chcete zajistit hladký průběh dne moderátorem? Vzhledem ke zkušenostem s téměř všemi druhy těchto akcí Vám můžeme nabídnout profesionální nejen moderování a průvodní slovo podle Vašich požadavků, ale pomůžeme Vám sestavit program akce včetně zajištění ozvučení, umělců a dalších služeb. Naši moderátoři z TV a rádií jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti návštěvníků a klientů. Pravidelně zajišťujeme párty pro významné firmy z celé České republiky.


Moderování

Hledáte moderátora na Vaši akci? Poskytujeme služby moderování veškerých kulturních a sportovních akcí. Dětské dny,reprezentativní večírky, plesy, firemní večírky, předvolební setkání, studentské plesy, svatby, silvestrovské slavnosti, maturitní plesy a další akce. Naše služby Vám také nabízíme v několika jazycích. Naši moderátoři jsou zárukou kvality a dobře odvedené práce. Moderátor je tím, kdo může celý program hodně povznést, ale i pokazit. Proto je dobré výběr moderátora nepodceňovat.


Dětské párty a oslavy

Dětské oslavy narozenin, dne dětí, mikulášská párty a další párty pro naše nejmenší od PRIMA PÁRTY jsou zárukou dobré zábavy. Dětská oslava nebo-li dětská párty může být opravdu nezapomenutelným zážitkem. V rámci těchto párty nabízíme bohatý doprovodný program / klaun, balónky, kouzelník, malování na obličej /. V rámci našich párty můžeme uspořádat soutěž o dětskou SUPERSTAR.


Uspořádání koncertů

Hledáte správnou hvězdu pro Vaši párty?? Pořádáte koncert, městské slavnosti a nevíte jakého umělce pozvat?? Kontaktujte nás a společně vybereme toho správného umělce přesně pro Vaši potřebu